Menu

FILM, THEATRE

Kazimiera Bujwidowa, kadr z filmu Siłaczki Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego, premiera 26.01.2019

Kadry z filmu “Siłaczki” w reż. Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego. Moja postać to Kazimiera Bujwidowa -charyzmatyczna polska sufrażystka, która wywalczyła dla Polek między innymi prawo do studiowania na wyższych uczelniach. Już wiadomo, że film będzie pokazywany na festiwalach w Luksemburgu, Berlinie i Nowym Yorku. Pierwszy pokaz przepremierowy odbył się 28.11 w warszawskim kinie Muranów, w 100-lecie uzyskania przez kobiety praw wyborczych. Oficjalna premiera planowana jest na 26.01.2019 r. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wywiad tuż po spektaklu “Medea”, w którym grałam tytułową rolę do momentu widocznej ciąży. Reżyseria Piotr Wojewódzki, Teatr na Bielanach. Pełna obsada to: Andrzej Brzeski (na zdjęciu), Diana Kadłubowska, Michał Winiarski, Piotr Wojewódzki i ja.

Wywiad po spektaklu “Medea” w reż. Piotra Wojewódzkiego. Rola tytułowa: Marta Żurek- Kondraciuk from Marta Kondraciuk / Gina Bobassi on Vimeo.

Demo aktorskie zawiera m. in. fragmenty spektakli z moim udziałem: “Bachantki” w reż. Piotra Wojewódzkiego (rola Ino) ,”Kopciuch” w reż. Magdaleny Cwen-Hanuszkiewicz (rola tytułowa), “Śluby panieńskie czyli magnetyzm serca” w reż. prof. Andrzeja Żarneckiego (rola Aniela) oraz fragment teledysku zespołu “Kult”. Tak powstała krótka aktorska impresja romantyczna. Montaż i zdjęcia: Kaśka Jungowska i Michał Biliński.

DEMO AKTORSKIE impresja romantyczna from Marta Kondraciuk / Gina Bobassi on Vimeo.

GALERIA

zdjęcia: Daniel Kondraciuk i Maksymilian Rigamonti