Menu

Palermo już na 2 miejscu w audycji Będzie Głośno w Czwórce Polskiego Radia!

Na Liście Przebojów audycji Damiana Sikorskiego pogodne i energetyczne Palermo wciąż pnie się do góry i zajmuje aktualnie- uwaga: 2 MIEJSCE (!) w zestawieniu najpopularniejszych piosenek miesiąca! Cały czas można głosować, link podaję tutaj:

http://bit.ly/PalermoGłosuj

wystarczy kliknąć głosuj obok tytułu piosenki: Gina Damalfi / Palermo /głosuj.  Tak bardzo się cieszę zawsze, gdy docierają wiadomości od Was, że się podoba! Dzięki wielkie za wsparcie.

Mniej optymistyczna wiadomość jest taka, że z powodu epidemii koronowirusa musiałam przełożyć zaproszenie do audycji “Będzie Głośno”- i nowy termin przyjścia i zagrania mini koncertu akustycznego nie jest jeszcze znany, gdyż sytuacja wciąż niepewna i dynamicznie się zmienia, a ja z rodziną wciąż jeszcze jestem za granicą i do Polski wrócę… trochę później.  Wierzę, że ten czas też jest nam wszystkim potrzebny, choć w tej chwili jedno jest pewne: kryzys dotyczy nas wszystkich na całym świecie, wspólnie przeżywamy niepokój i wspólnie uświadamiamy sobie, że kruchość i zmienność są integralnymi częściami życia.

Fot. Eliza Krakówka