Menu

Żurek z pomidorem – mój kulinarny Amarcord

Cześć! Chyba jednak od czasu do czasu będę kontynuować cykl dzielenia się z Wami moimi prostymi potrawami na dobre stany ducha i ciała – czyli mój  kulinarny Amarcord –  to, co w kuchni najbardziej kocham i o czym nie chcę zapomnieć. To, co magiczne w kuchni jest jak najlepsza muzyka. Pojawia się niespodziewanie -jak natchnienie, wypływa prosto z serca, koi najbardziej niespokojne stany ducha, rozwiewa chmury, napełnia ciepłem i prostym sensem, zaprasza do bycia razem.

Smaki, które kocham i pamiętam, to co najbardziej czuję i czego potrzebuję, aby dobrze nastroić siebie i moich bliskich.  A może podam Ci na talerzu szczęście? :)) Haha… czy jesteście na to gotowi?

Zaproszę Was do mojej kuchni, tak jak kiedyś, w pierwszych odcinkach, kiedy próbowałam zaczarować Was kuchnią włoską, jej prostotą i słodyczą życia chwilą. Tu nic się nie zmieniło, “Żyj każdym dniem …” aktualne jak zawsze, zapraszać Was będzie Marta Żurek Kondraciuk czyli Gina d’Amalfi. Warszawianka zakochana w smakach kuchni włoskiej.  Vi invito alla mia cucina!

A PRESTO !

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE !